n/a - en to hr translation catalogue (231 entries)

en: 
    
    Note: If you want to delete a shortcut file, the source file will NOT be deleted.
    If you want to delete a non-shortcut file, all associated shortcuts are deleted, too.
hr: 
    
    Podsjetnik: Ako želite izbrisati datoteku prečaca, izvorna datoteka NEĆE se izbrisati.
    Ako želite izbrisati datoteku koja nije prečac, brišu se i svi povezani prečaci.

en: '%s' already exists in this folder.
hr: '%s' već postoji u ovoj mapi.

en: '%s' is not a valid folder name.
hr: '%s' nije ispravno ime mape.

en: A *gallery data folder* can only contain images. It is easier for you to distinguish where your visual galleries are located.
    
    You can also order the images into *a custom image order* per drag&drop.
hr: Mapa podataka *galerija* može sadržavati samo slike. Lakše vam je razlikovati gdje se nalaze vaše vizualne galerije.
    
    Također možete naručiti slike u *prilagođeni redoslijed slike* po drag&drop.

en: A collection cannot contain files.
hr: Kolekcija ne može sadržavati datoteke.

en: A collection cannot contain files. But you can create other collections and <strong> galleries</strong> there.
hr: Kolekcija ne može sadržavati datoteke. Možete kreirati druge <strong> kolekcije i galerije</strong> tamo.

en: A collection cannot contain files. However, you can create additional collections and *galleries* there. This gallery is only a *gallery data folder*, i.e. they are not automatically visible on the website.
    
    You can create a *visual gallery* by using a shortcode in the Visual Editor on your pages/postings.
hr: Zbirka ne može sadržavati datoteke. Međutim, možete stvoriti dodatne zbirke i *galerije* tamo. Ova galerija je samo *galerijska mapa podataka*, odnosno nisu automatski vidljivi na web stranici.
    
    Možete stvoriti *vizualnu galeriju* pomoću kratkog koda u vizualnom uredniku na svojim stranicama / postovima.

en: A folder can contain any file type and collection, but not galleries. If you want to create a subfolder, select a folder and click this button.
hr: Mapa može sadržavati bilo koju vrstu datoteke i zbirku, ali ne i galerije. Ako želite stvoriti podskup, odaberite mapu i kliknite ovaj gumb.

en: A folder can contain every type of file or a collection, but not gallery.
hr: Mapa može da sadrži svaki tip datoteke ili kolekcije, ali ne galeriju.

en: A gallery can only contain images. To view a gallery, go to a post and look at the buttons of the visual editor..
hr: Galerija može da sadrži samo slike. Da vidite galeriju, idite na post i potražite dugmad vizualnog editora..

en: Activate this option if you are using a page builder like Divi Page Builder, WPBakery Page Builder or Elementor.
hr: Aktivirajte ovu opciju ako koristite graditelj stranica poput Divi Page Builder, WPBakery Page Builder ili Elementor.

en: All
hr: Sve

en: All available folders will be exported. The current structure is not lost during import - but check that there are no duplicate names in the import data, as these are not checked.
hr: Izvest će se sve dostupne mape. Trenutna se struktura ne gubi tijekom uvoza - ali provjerite da u podacima o uvozu nema dvostrukih imena, jer ona nisu označena.

en: All files
hr: Sve datoteke

en: Are you sure to delete *{count} folders*? All files gets moved to Unorganized.
hr: Jeste li sigurni da ste izbrisali *{count} mapa*? Sve se datoteke premještaju u Neorganizirano.

en: Are you sure to delete *{name}*? All files gets moved to Unorganized.
hr: Jeste li sigurni da ste izbrisali *{name}*? Sve se datoteke premještaju u Neorganizirano.

en: Are you sure?
hr: Jeste li sigurni?

en: Attachment File
hr: Datoteka s privitkom

en: Back
hr: Nazad

en: Before this node
hr: Prije ovog čvora

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Change the hierarchical order of the folders.
hr: Promijenite hijerarhijski redoslijed mapa.

en: Click this to create a *new gallery data folder*
hr: Kliknite ovo da biste stvorili *novu mapu s podacima galerije*

en: Click this to create a new collection
hr: Kliknite ovo da biste kreirali novu kolekciju

en: Click this to create a new folder
hr: Kliknite ovo da kreirate novu mapu

en: Collection
hr: Kolekcija

en: Columns
hr: Kolone

en: Complementary Plugins
hr: Komplemantarni Dodaci

en: Complete file and folder manager
hr: Kompletan upravitelj datoteka i mapa

en: Copy one file
hr: Kopiraj jednu datoteku

en: Copy {count} files
hr: Kopirajte {count} datoteka

en: Cover image
hr: Naslovna slika

en: Custom content order?
hr: Redoslijed prilagođenog sadržaja?

en: Custom image order
hr: Slobodan redoslijed slika

en: Deactivate automatic ordering
hr: Isključi automatsko slaganje

en: Default startup folder
hr: Zadana mapa za pokretanje

en: Delete
hr: Obriši

en: Delete the current selected folder.
hr: Izbrišite trenutno odabranu mapu.

en: Delete the current selected folders.
hr: Izbrišite trenutne odabrane mape.

en: Description
hr: Opis

en: Dismiss
hr: Odbaci

en: Dismiss notice
hr: Odbaci obavijest

en: Enter license
hr: Unesite licencu

en: Export
hr: Izvoz

en: Export / Import Real Media Library folders
hr: Izvoz / Uvoz Real Media Library mapa

en: Exported data:
hr: Izvezeni podaci:

en: Failed
hr: Neuspješno

en: Fetch only media in a folder by folder id.
hr: Dohvatite samo medije u mapi prema ID-u mape.

en: Filter in insert media dialog
hr: Filter u dijalogu ubaci mediji

en: Folder
hr: Datoteka

en: Folder details
hr: Detalji mape

en: Folder not found.
hr: Mapa nije pronađena.

en: Folder type
hr: Tip mape

en: Folders
hr: Mape

en: For this file is %d shortcut available in the following folder: | For this file are %d shortcuts available in the following folders:
hr[0]: Za ovaj fajl je %d prečica dostupna u sljedećoj datoteci:
hr[1]: Za ovaj fajl su %d prečice dostupne u sljedećim datotekama:
hr[2]: Za ovaj fajl su %d prečice dostupne u sljedećim datotekama:

en: Forbidden
hr: Zabranjeno

en: Full Size
hr: Cjelokupna veličina

en: Full order control?
hr: Potpuna kontrola redoslijeda?

en: Gallery
hr: Galerija

en: Gallery from Media Folder
hr: Galerija iz Medija Mape

en: General
hr: Općenito

en: General settings for the current logged in user.
hr: Opće postavke za trenutnog prijavljenog korisnika.

en: Get PRO!
hr: Uzmite PRO!

en: Get more organized with different types of folders: Collections and galleries help you to easily recognize where your image galleries are located.
hr: Organizirajte se s različitim vrstama mapa: Zbirke i galerije pomažu vam da lako prepoznate gdje se nalaze vaše galerije slika.

en: Get your PRO license now!
hr: Kupite Vašu PRO licencu odmah!

en: Get your folder contents in order and arrange your files according to a criterion (e.g. name descending) or by drag & drop.
hr: Uredite sadržaj mape i poredajte datoteke prema kriteriju (npr. Ime silazno) ili povlačenjem i ispuštanjem.

en: Hide shortcuts in "All files"
hr: Sakrij prečice u "Sve datoteke"

en: Hold any key to create a shortcut
hr: Držite bilo koju tipku da biste stvorili prečicu

en: I want to learn more!
hr: Želim da naučim više!

en: If no next node is given, the element is placed at the end.
hr: Ako nije naveden sljedeći čvor, element se postavlja na kraj.

en: If you move a file, the corresponding translated file will also be moved.
hr: Ako pomijerite datoteku, vezana prevedena datoteka će takođe biti pomjerena.

en: If you move this attachment, the folder location of the associated shortcuts are not changed.
hr: Ako pomjerite ovaj dodatak, lokacija datoteke povezane sa prečicom se neće promijeniti.

en: If you move this shortcut, the location of the source/main file is not changed.
hr: Ako pomjerite ovaj prečac, lokacija izvornog/glavne datoteke se neće promijeniti.

en: Import
hr: Uvoz

en: Import data:
hr: Uvezi podatke:

en: Import from other plugins
hr: Uvezite iz drugih dodataka

en: Importing categories from another plugin is only available in PRO version.
hr: Uvoz kategorija iz drugog dodatka je dostupno samo u PRO verziji.

en: Importing data is only available in PRO version.
hr: Uvoz podataka je dostupan samo u PRO verziji.

en: Imports categories and post relations.
hr: Uvezi kategorije i relacije za postove.

en: In the Lite version you can only select the folder by a simple dropdown.
hr: U verziji LIte možete izabrati mapu samo jednostavnom padajućom listom.

en: In the current view of uploads, filters are active. Please reset them and refresh the view.
hr: U trenutnom prikazu prijenosa aktivni su filtri. Poništite ih i osvježite prikaz.

en: It looks like you have already used another plugin for folders in the media library.
hr: Čini se da ste već koristili drugi dodatak za mape u biblioteci medija.

en: Large
hr: Veliki

en: Last
hr: Zadnji

en: Last opened folder
hr: Zadnje otvorena mapa

en: Latest
hr: Najzadnji

en: Learn more about PRO
hr: Nauči više o PRO

en: Let the complete folder tree as in your media library also be displayed in this dialog instead of searching each time in the dropdown. It is simply more comfortable!
hr: Neka se u ovom dijaloškom okviru prikaže i kompletno stablo mapa kao u vašoj biblioteci medija umjesto da svaki put pretražujete u padajućem izborniku. Jednostavno je ugodnije!

en: Link to
hr: Poveznica za

en: Load RML functionality in frontend
hr: Učitajte RML funkcionalnost u frontend

en: Media File
hr: Medijska datoteka

en: Medium
hr: Srednji

en: Move one file
hr: Pomjeri jednu datoteku

en: Move to another folder
hr: Pomjeri u drugu datoteku

en: Move {count} files
hr: Premjesti {count} datoteke

en: Natural order by filename ascending
hr: Oubičajeno složi po imenu datoteke uzlazno

en: Natural order by filename descending
hr: Oubičajeno složi po imenu datoteke silazno

en: New folders inherit this restriction
hr: Nove mape naslijeđuju ovu restrikciju

en: No entries found
hr: Nije pronađen nijedan unos

en: No folder at startup
hr: Nema mape na pokretanju

en: No folder selected
hr: Mapa nije selektovana

en: No folders found
hr: Mape nisu pronađene

en: No folders have been created yet. Just click on the button above to create your first folder.
hr: Još nije stvorena nijedna mapa. Samo kliknite gornji gumb da biste stvorili svoju prvu mapu.

en: No matter where you are, the folder structure of Real Media Library is always where you can select files. For example in the dialog for selecting a "Featured Image".
hr: Gdje god da ste, strukturna mapa Real Media Library je uvijek gdje se mogu selektovati datoteke. Na primjer u dijalogu za odabir "Predložena Slika".

en: No search results.
hr: Nema rezultata pretrage.

en: No valid folder.
hr: Neispravna mapa.

en: No valid type.
hr: Neispravan tip.

en: None
hr: Ništa

en: Note: You can only select galleries. Folders and collections are grayed.
hr: Napomena: Možete odabrati samo galerije. Mape i zbirke su sive.

en: Nothing to import.
hr: Nema ništa za uvoz.

en: Ok
hr: U redu

en: Order by ID ascending
hr: Složi po ID uzlazno

en: Order by ID descending
hr: Složi po ID silazno

en: Order by date ascending
hr: Složi po datumu uzlazno

en: Order by date descending
hr: Složi po datumu silazno

en: Order by filename ascending
hr: Složi po imenu datoteke uzlazno

en: Order by filename descending
hr: Složi po imenu datoteke silazno

en: Order by name ascending
hr: Složi po imenu uzlazno

en: Order by name descending
hr: Složi po imenu silazno

en: Order by title ascending
hr: Složi po naslovu uzlazno

en: Order by title descending
hr: Složi po naslovu silazno

en: Order content by drag & drop
hr: Naručite sadržaj povlačenjem i ispuštanjem

en: Organize the nodes within your folder tree according to a criterion (e.g. name descending) or by drag & drop.
hr: Organizirajte čvorove unutar stabla mapa prema kriteriju (npr. Ime silazno) ili povlačenjem i ispuštanjem.

en: Organize uploaded media in folders, collections and galleries: A file manager for WordPress. Media management made easy!
hr: Organizirajte prenesene medije u mape, zbirke i galerije: Upravitelj datoteka za WordPress. Pojednostavljeno upravljanje medijima!

en: Organizing your media files is really easy with the Real Media Library plugin. You can arrange the order of your files yourself by dragging and dropping. This allows you to move important files to the top for faster access.
hr: Organiziranje Vaših medija datoteka je zaista jednostavno sa Real Media Library dodatkom.

en: PRO Feature
hr: PRO Opcija

en: Parent
hr: Ndređeni

en: Path
hr: Putanja

en: Permissions
hr: Dozvole

en: Please select a folder (media library) in the block settings.
hr: Odaberite mapu (biblioteka medija) u postavkama bloka.

en: Please select a folder to show items.
hr: Molim selektujte mapu da prikaže sadržaj.

en: PolyLang: Automatically move translations
hr: PolyLang: Automatski pomjeri prijevode

en: Product license not yet activated.
hr: Licenca proizvoda još nije aktivirana.

en: Random Order
hr: Slučajni poredak

en: Real Media Library creates a virtual folder structure. The URLs of uploads do not change when you move the file. Learn more about <a href="https://devowl.io/knowledge-base/how-can-i-physically-reflect-the-virtual-folder-structure-to-my-file-system/" target="_blank">how to automatically move files to physical folders.</a>
hr: Real Media Library stvara strukturu virtualne mape. URL-ovi prijenosa ne mijenjaju se kad premjestite datoteku. Saznajte više o <a href = "https://devowl.io/knowledge-base/how-can-i-physically-reflect-the-virtual-folder-structure-to-my-file-system/" target = " _blank "> kako automatski premjestiti datoteke u fizičke mape. </a>

en: Real Media Library is a WordPress plugin that empowers you with advanced media management. You can use this plugin to organize the thousands of images, audio, video and PDF files in your media library into folders. Basically it is a file manager like Windows Explorer or Mac Finder, but for WordPress.
hr: Real Media Library je WordPress dodatak koji vas osnažuje naprednim upravljanjem medijima. Ovaj dodatak možete koristiti za organiziranje tisuća slika, audio, video i PDF datoteka u svojoj medijskoj biblioteci u mape. U osnovi to je upravitelj datoteka kao što su Windows Explorer ili Mac Finder, ali za WordPress.

en: Real Media Library is not active for the current user.
hr: Real Media Library nije aktivna za trenutnog korisnika.

en: RealMediaLibrary:General
hr: RealMediaLibrary:Generalno

en: RealMediaLibrary:Import / Export
hr: RealMediaLibrary: Uvoz / Izvoz

en: Rearrange
hr: Ponovo posloži

en: Rearrange *{name}* placement manually
hr: Ručno preuredite položaj *{name}*

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Refreshes the current folder view.
hr: Osvježava trenutni prikaz mape.

en: Reindex order
hr: Reindeksiraj redoslijed

en: Release key to move file
hr: Pustite tipku da premjestite datoteku

en: Reload content
hr: Ponovo učitaj sadržaj

en: Rename
hr: Preimenuj

en: Rename the current selected folder.
hr: Preimenujte trenutnu odabranu mapu.

en: Reorder files in this folder
hr: Promijenite redoslijed datoteka u ovoj mapi

en: Reset
hr: Resetuj

en: Reset count
hr: Broj resetovanja

en: Reset folder count cache
hr: Poništi predmemoriju broja mapa

en: Reset names, slugs and absolute pathes
hr: Resetirajte imena, puževe i apsolutne putove

en: Reset order
hr: Poništi redoslijed

en: Reset the order of all galleries
hr: Resetuj redoslijed svih galerija

en: Reset to last order
hr: Poništi na zadnji redoslijed

en: Save
hr: Snimi

en: Select a folder and view more details about it.
hr: Odaberite mapu i pogledajte više pojedinosti o njoj.

en: Select destination folder
hr: Odaberite odredišnu mapu

en: Select folder
hr: Selektuj mapu

en: Settings
hr: Postavke

en: Shortcut
hr: Prečica

en: Shortcut infos
hr: Info o prečicama

en: Size
hr: Veličina

en: Something went wrong.
hr: Nešto nije u redu.

en: Start importing
hr: Započni uvoz

en: Subfolders
hr: Podmape

en: Subfolders are only available in the PRO version. But you can now create an unlimited number of folders on the main level (instead of the previous max. 10 folders).
hr: Podmape su dostupne samo u PRO verziji. Ali sada na glavnoj razini možete stvoriti neograničen broj mapa (umjesto dosadašnjih maksimalno 10 mapa).

en: Subfolders offer you the possibility to bring more structure into your media library. They help you to keep the overview, even if you really have many files in your media library.
hr: Podmape vam nude mogućnost da u svoju biblioteku medija unesete više struktura. Oni vam pomažu da zadržite pregled, čak i ako u vašoj medijskoj knjižnici stvarno ima mnogo datoteka.

en: Success
hr: Uspješno

en: Successfully copied one file
hr: Uspješno kopirana jedna datoteka

en: Successfully copied {count} files
hr: Datoteke {count} su uspješno kopirane

en: Successfully created *{name}*
hr: Uspješno kreirano *{name}*

en: Successfully deleted *{count} folders*
hr: Uspješno obrisano *{count}* mapa…

en: Successfully deleted *{name}*
hr: Uspješno obrisano *{name}*

en: Successfully moved one file
hr: Uspješno premještena jedna datoteka

en: Successfully moved {count} files
hr: Uspješno je premješteno {count} datoteka

en: Successfully renamed folder to *{name}*
hr: Mapa je uspješno preimenovana u *{name}*

en: Successfully sorted the tree hierarchy
hr: Uspješno je sortirano hijerarhija stabla

en: Thanks for using the free version of Real Media Library.
hr: Hvala što koristite besplatnu verziju Real Media Library.

en: The count always includes shortcuts
hr: Broj uvijek uključuje prečice

en: The current selected folder has some restrictions:
hr: Trenutna odabrana mapa ima neka ograničenja:

en: The file is uploaded to the folder where you are currently in.
hr: Datoteka se prenosi u mapu u kojoj se trenutno nalazite.

en: The folder could not be created because it already exists.
hr: Ova mapa se ne može kreirati jer već postoji.

en: The folder could not be created in the database.
hr: Ova mapa se ne može kreirati u bazi podataka.

en: The folder you try to delete has subfolders.
hr: Mapa koju pokušavate da obrišete ima podmape.

en: The given folder does not allow to reorder the files.
hr: Tražena mapa ne dozvoljava reorganizaciju datoteka.

en: The given folder does not exist or you cannot rename this folder.
hr: Tražena mapa ne postoji ili ne možete preimenovati ovu mapu.

en: The given folder does not exist.
hr: Tražena mapa ne postoji.

en: The given folder was not found.
hr: Tražena mapa nije pronađen.

en: The given parent does not allow the folder type.
hr: Traženi nadređeni ne dopušta tip mape.

en: The given parent does not exist to set the parent for this folder.
hr: Dati roditelj ne postoji za postavljanje roditelja za ovu mapu.

en: The parent %d does not exist.
hr: Nadređeni %d ne postoji.

en: This file has no associated shortcuts. You can create shortcuts by moving files per mouse and hold any key.
hr: Ova datoteka nema pridružene prečice. Prečice možete stvoriti pomicanjem datoteka po mišu i držati bilo koju tipku.

en: This folder has an automatic order. Please deactivate that first.
hr: Ova mapa ima automatski redoslijed. Molimo prvo to deaktivirajte.

en: This functionality is not available in the free version (%s).
hr: Ova funkcija nije dostupna u besplatnoj verziji (%s).

en: This is a shortcut of a media library file. Shortcuts doesn't need any physical storage *(0 kB)*. If you want to change the file itself, you must do this in the original file (for example replace media file through a plugin).
    Note also that the fields in the shortcuts can be different to the original file, for example "Title", "Description" or "Caption".
hr: Ovo je prečac datoteke medijske knjižnice. Prečicama nije potrebna fizička prostor *(0 kB)*. Ako želite promijeniti samu datoteku, to morate učiniti u izvornoj datoteci (na primjer zamijenite medijsku datoteku putem dodatka).
    Također imajte na umu da se polja u prečicama mogu razlikovati od izvorne datoteke, na primjer "Naslov", "Opis" ili "Naslov".

en: This is a shortcut of a media library file. Shortcuts doesn't need any physical storage <strong>(0 kB)</strong>. If you want to change the file itself, you must do this in the original file (for example replace media file through a plugin).<br/>Note also that the fields in the shortcuts can be different to the original file, for example "Title", "Description" or "Caption".
hr: Ovo je prečica media library fajla. Prečice ne zahtjevaju bilo kakav fizički prostor <strong>(0 kB)</strong>. Ako želite da promjenite fajl, to morate da uradite u originalnom fajlu (na primjer zamijeni medija fajl kroz plugin).<br/>Podsjećamo da polja u prečicama mogu biti različita od originalnog fajla, na primjer "Naslov", "Opis" ili "Naslov".

en: This option is disabled on this page. Please navigate to the media library.
hr: Ova opcija je isključena na ovoj stranici. Molimo idite na media library.

en: Thumbnail
hr: Sličica

en: Unorganized
hr: Neorganizovano

en: Unorganized is the same as a root folder. Here you can find all files which are not assigned to a folder.
hr: Neorganizovano je isto što i bazna mapa. Ovdje možete pronaći sve datoteke koje nisu raspoređene u mape.

en: Unorganized pictures
hr: Neorganizovane slike

en: WPML: Automatically move translations
hr: WPML: Automatski pomjeri prijevode

en: Want to create subfolders?
hr: Želite da kreirate podmape?

en: Want to switch between folders more comfortably?
hr: Želite li se udobnije prebacivati s jedne mape na drugu?

en: Want to upload entire folders?
hr: Želite da aplodujete cijele mape?

en: Wipe all
hr: Obriši sve

en: Wipe all settings (folders, attachment relations)
hr: Izbriši sva podešavanja (folders, attachment relations)

en: Wipe attachment relations
hr: Obrišite privitke privrženosti

en: With Real Media Library you can upload entire folders using drag and drop. All folders, subfolders and files will be uploaded and displayed in your media library in the same structure. Get PRO to upload folders!
hr: Pomoću Real Media Library možete prenijeti cijele mape povlačenjem i ispuštanjem. Sve mape, podmape i datoteke bit će prenesene i prikazane u vašoj biblioteci medija u istoj strukturi. Nabavite PRO za prijenos mapa!

en: You are not allowed to change the parent for this folder.
hr: Nije vam dozvoljeno mijenjanje nadređenog za ovu mapu.

en: You are not allowed to create a subfolder here.
hr: Nije dopušteno umetanje podmapa.

en: You are not allowed to delete this folder.
hr: Nije dopušteno brisanje ove mape.

en: You are not allowed to insert files here.
hr: Nije dopušteno umetanje datoteka.

en: You are not allowed to move the file.
hr: Nije dopušteno umetanje mapa.

en: You are not allowed to rename this folder.
hr: Nije dopušteno mijenjanje imena ove mape.

en: You can also reset an single folder in its folder details.
hr: Također možete resetirati jednu mapu u njenim detaljim mape.

en: You can only move images to a gallery.
hr: Slike možete pomjeriti samo u galeriju.

en: You can simply upload files directly to a folder. Select a folder and upload files.
hr: Možete jednostavno prenijeti datoteke izravno u mapu. Odaberite mapu i prenesite datoteke.

en: You cannot *create* subfolders
hr: Ne možete *kreirati* podmape

en: You cannot *delete* the folder
hr: Ne možete *izbrisati* mapu

en: You cannot *move* files outside the folder
hr: Ne možete *premjestiti* datoteke izvan mape

en: You cannot *rearrange* subfolders
hr: Ne možete *preurediti* podmape

en: You cannot *rename* the folder
hr: Ne možete *preimenovati* mapu

en: You cannot change *parent* folder
hr: Ne možete promijeniti *nadređenu* mapu

en: You like collections?
hr: Sviđaju Vam se kolekcije?

en: You need to provide a set of files.
hr: Potrebno dostaviti sve datoteke.

en: You will be redirected to the external website of PRO version. Please confirm to continue!
hr: Bit ćete preusmjereni na spoljnji web sajt PRO verzije. Molimo potvrdite za nastavak!

en: Your media library can always open in the last opened folder or a folder you choose. This saves you time every time you open the media library!
hr: Vaša media library uvijek se može otvoriti u posljednjoj otvorenoj mapi ili mapi koju odaberete. To vam štedi vrijeme svaki put kada otvorite media library!

en: upload to folder
hr: upload u mapu
