n/a - en to nl_NL translation catalogue (200 entries)

en: The given folder was not found.
nl_NL: De gegeven map was niet gevonden.

en: Complementary Plugins
nl_NL: Uitbreidingen

en: 
    
    Note: If you want to delete a shortcut file, the source file will NOT be deleted.
    If you want to delete a non-shortcut file, all associated shortcuts are deleted, too.
nl_NL: 
    
    Opmerking: Als u een shortcut bestand wilt verwijderen zal het bronbestand NIET verwijderd worden.
    Als u een niet-shortcut bestand wilt verwijderen worden alle gekoppelde shortcuts ook verwijderd.

en: If you move this shortcut, the location of the source/main file is not changed.
nl_NL: Wanneer u deze shortcut verplaatst zat de map locatie van het bron- /hoofdbestand niet veranderen.

en: If you move this attachment, the folder location of the associated shortcuts are not changed.
nl_NL: Wanneer u deze bijlage verplaatst zal de map locatie van de verbonden shortcuts van deze bijlage niet veranderen.

en: Move to another folder
nl_NL: Verplaats naar een andere map

en: Folder
nl_NL: Map

en: Shortcut infos
nl_NL: Shortcut informatie

en: This is a shortcut of a media library file. Shortcuts doesn't need any physical storage <strong>(0 kB)</strong>. If you want to change the file itself, you must do this in the original file (for example replace media file through a plugin).<br/>Note also that the fields in the shortcuts can be different to the original file, for example "Title", "Description" or "Caption".
nl_NL: Dit is een shortcut van een Media Library map. Shortcuts hebben geen fysieke opslag nodig <strong>(0kb)</strong>. Als u de map zelf wilt aanpassen moet u dit doen in het originele bestand (bijvoorbeeld door mediamap met een plugin te vervangen). <br/>Merk ook op dat de velden in de shortcuts kunnen afwijken van het originele bestand, bijvoorbeeld "Titel", "Beschrijving" of "Bijschrift".

note: translators:
en: For this file is %d shortcut available in the following folder: | For this file are %d shortcuts available in the following folders:
nl_NL[0]: Voor deze map is er één shortcut beschikbaar in de volgende mappen:
nl_NL[1]: Voor deze map zijn %s shortcuts beschikbaar in de volgende mappen:

en: This file has no associated shortcuts. You can create shortcuts by moving files per mouse and hold any key.
nl_NL: Dit bestand heeft geen verbonden shortcuts. U kunt shortcuts aanmaken door bestanden te verplaatsen met uw muis en een willekeurige toets in te houden.

en: You are not allowed to insert files here.
nl_NL: U heeft geen toestemming om hier bestanden in te voegen.

en: You are not allowed to move the file.
nl_NL: U heeft geen toestemming om het bestand te verplaatsen.

en: You are not allowed to create a subfolder here.
nl_NL: U heeft geen toestemming om hier een submap te creëren.

en: You are not allowed to delete this folder.
nl_NL: U heeft geen toestemming om deze map te verwijderen.

en: You are not allowed to rename this folder.
nl_NL: U heeft geen toestemming om deze map te hernoemen.

en: Select destination folder
nl_NL: Selecteer een doelmap

en: You can simply upload files directly to a folder. Select a folder and upload files.
nl_NL: U kunt eenvoudig bestanden direct naar een map uploaden. Selecteer een map en upload bestanden.

en: upload to folder
nl_NL: upload naar map

en: RealMediaLibrary:Import / Export
nl_NL: RealMediaLibrary:Importeren / Exporteren

en: Import from other plugins
nl_NL: Importeren uit andere plugins

en: Export / Import Real Media Library folders
nl_NL: Exporteer / Importeer Real Media Library mappen

en: Export
nl_NL: Exporteren

en: Import
nl_NL: Importeer

en: Exported data:
nl_NL: Geëxporteerde gegevens:

en: Import data:
nl_NL: Gegevensimport:

en: Importing data is only available in PRO version.
nl_NL: Het importeren van gegevens is alleen beschikbaar in de PRO-versie.

en: Learn more about PRO
nl_NL: Leer meer over PRO

en: Imports categories and post relations.
nl_NL: Importeer categorieën en post relaties.

en: Importing categories from another plugin is only available in PRO version.
nl_NL: Het importeren van categorieën uit een andere plugin is alleen beschikbaar in PRO-versie.

en: No valid folder.
nl_NL: Geen geldige map.

en: No valid type.
nl_NL: Geel geldig type.

en: PolyLang: Automatically move translations
nl_NL: PolyLang: Verplaats vertalingen automatisch

en: If you move a file, the corresponding translated file will also be moved.
nl_NL: Als u een bestand verplaatst, verplaats dan ook de verbonden vertaal bestanden.

en: WPML: Automatically move translations
nl_NL: WPML: Verplaats vertalingen automatisch

note: translators:
en: '%s' already exists in this folder.
nl_NL: '%s' bestaat al in deze map.

note: translators:
en: This functionality is not available in the free version (%s).
nl_NL: Deze functionaliteit is niet beschikbaar in de gratis versie (%s).

en: You need to provide a set of files.
nl_NL: U moet een aantal bestanden opgeven.

en: The folder could not be created in the database.
nl_NL: De mappen telling kon niet aangemaakt worden in de database.

en: The folder could not be created because it already exists.
nl_NL: De map kan niet aangemaakt worden omdat hij al bestaat.

en: A folder can contain every type of file or a collection, but not gallery.
nl_NL: Een map kan elk type bestand of collectie bevatten, maar geen galerij.

note: translators:
en: '%s' is not a valid folder name.
nl_NL: '%s' is geen geldige map naam.

en: Order by name ascending
nl_NL: Orden op oplopende naam

en: Order by name descending
nl_NL: Orden op aflopende naam

en: Order by ID ascending
nl_NL: Orden op oplopend ID

en: Order by ID descending
nl_NL: Orden op aflopend ID

en: The given folder does not exist or you cannot rename this folder.
nl_NL: De gegeven map bestaat niet of u kunt deze map niet hernoemen.

en: The folder you try to delete has subfolders.
nl_NL: De map die u probeerde te verwijderen heeft submappen.

en: The given folder does not exist.
nl_NL: De gegeven map bestaat niet.

en: Unorganized
nl_NL: Ongeordend

en: Unorganized is the same as a root folder. Here you can find all files which are not assigned to a folder.
nl_NL: Ongeordend is hetzelfde als de hoofdmap. Hier kun je alle bestanden vinden die niet zijn toegewezen aan een map.

en: Cover image
nl_NL: Omslagfoto

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Path
nl_NL: Pad

en: Folder type
nl_NL: Map type

en: General
nl_NL: Algemeen

en: Order by date ascending
nl_NL: Orden op oplopende datum

en: Order by date descending
nl_NL: Orden op aflopende datum

en: Order by title ascending
nl_NL: Orden op oplopende titel

en: Order by title descending
nl_NL: Orden op aflopende titel

en: Order by filename ascending
nl_NL: Orden op oplopende bestandsnaam

en: Order by filename descending
nl_NL: Orden op aflopende bestandsnaam

en: Natural order by filename ascending
nl_NL: Natuurlijke volgorde van oplopende bestandsnaam

en: Natural order by filename descending
nl_NL: Natuurlijke volgorde van aflopende bestandsnaam

en: Something went wrong.
nl_NL: Er ging iets mis.

en: Folder not found.
nl_NL: Map niet gevonden.

en: A collection cannot contain files.
nl_NL: Een collectie kan geen bestanden bevatten.

en: Collection
nl_NL: Collectie

en: A collection cannot contain files. But you can create other collections and <strong> galleries</strong> there.
nl_NL: Een collectie kan geen bestanden bevatten, maar u kunt er wel andere collecties en <strong>galerijen</strong> maken.

note: translators:
en: The parent %d does not exist.
nl_NL: De moeder %d bestaat niet.

en: The given parent does not exist to set the parent for this folder.
nl_NL: De gegeven parent bestaat niet om deze parent voor de map in te stellen.

en: You are not allowed to change the parent for this folder.
nl_NL: U heeft geen toestemming om de parent in deze map te wijzigen.

en: The given parent does not allow the folder type.
nl_NL: De gegeven parent staat dit type map niet toe.

en: You can only move images to a gallery.
nl_NL: U kunt alleen afbeeldingen naar de galerij verplaatsen.

en: Gallery
nl_NL: Galerij

en: A gallery can only contain images. To view a gallery, go to a post and look at the buttons of the visual editor..
nl_NL: Een galerij kan alleen afbeeldingen bevatten. Als u een galerij wilt tonen, ga naar een post en bekijk de Visual Editor knoppen.

en: The given folder does not allow to reorder the files.
nl_NL: De gegeven map laat het niet toe om de bestanden te herordenen.

en: This folder has an automatic order. Please deactivate that first.
nl_NL: Deze map heeft een automatische volgorde, deactiveer dit eerst.

en: Please select a folder to show items.
nl_NL: Selecteer een map om items te tonen.

en: Fetch only media in a folder by folder id.
nl_NL: Haal alleen media op uit een map van map id.

en: Forbidden
nl_NL: Verboden

en: Real Media Library is not active for the current user.
nl_NL: Real Media Library is niet actief voor de huidige gebruiker.

en: Hide shortcuts in "All files"
nl_NL: Verberg shortcuts in "Alle bestanden"

en: The count always includes shortcuts
nl_NL: De telling is altijd met shortcuts inbegrepen

en: Default startup folder
nl_NL: Standaard opstartmap

en: No folder at startup
nl_NL: Geen map bij het opstarten

en: Gallery from Media Folder
nl_NL: Galerij uit Mediamap

en: Note: You can only select galleries. Folders and collections are grayed.
nl_NL: Notitie: U kunt alleen galerijen selecteren. Mappen en collecties zijn niet beschikbaar.

en: Link to
nl_NL: Link naar

en: Columns
nl_NL: Kolommen

en: Random Order
nl_NL: Willekeurige volgorde

en: Size
nl_NL: Grootte

en: Attachment File
nl_NL: Bijlage

en: Media File
nl_NL: Media bestand

en: None
nl_NL: Geen

en: Large
nl_NL: Groot

en: Full Size
nl_NL: Volledige grootte

en: No folder selected
nl_NL: Geen map geselecteerd

en: Reload content
nl_NL: Herlaad inhoud

en: Subfolders
nl_NL: Submappen

en: Please select a folder (media library) in the block settings.
nl_NL: Selecteer een Media Library map in de blokkeer instellingen.

en: New folders inherit this restriction
nl_NL: Nieuwe mappen krijgen deze beperking

en: The current selected folder has some restrictions:
nl_NL: De huidig geselecteerde map heeft wat beperkingen:

en: You cannot change *parent* folder
nl_NL: U kunt de *parent* map niet

en: You cannot *rearrange* subfolders
nl_NL: U kunt submappen niet *herschikken*

en: You cannot *create* subfolders
nl_NL: U kunt geen submappen *creëren*

en: You cannot *rename* the folder
nl_NL: U kunt de map niet *hernoemen*

en: You cannot *delete* the folder
nl_NL: U kunt deze map niet *verwijderen*

en: You cannot *move* files outside the folder
nl_NL: U kunt bestanden buiten de map niet *verplaatsen*

en: Before this node
nl_NL: Voor dit knooppunt

en: If no next node is given, the element is placed at the end.
nl_NL: Als er geen volgend knooppunt is gegeven wordt het item tot einde gebracht.

en: The file is uploaded to the folder where you are currently in.
nl_NL: Het bestand is geupload naar de map waar u zich momenteel in bevindt.

en: Are you sure?
nl_NL: Weet u het zeker?

en: Success
nl_NL: Succes

en: Failed
nl_NL: Mislukt

en: No entries found
nl_NL: Geen invoer gevonden

en: Are you sure to delete *{name}*? All files gets moved to Unorganized.
nl_NL: Weet u zeker dat u *{name}* wilt verwijderen? Alle bestanden worden verplaatst naar Ongeordend.

en: Are you sure to delete *{count} folders*? All files gets moved to Unorganized.
nl_NL: Weet u zeker dat u *{count} mappen* wilt verwijderen? Alle bestanden worden verplaatst naar Ongeordend.

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Back
nl_NL: Terug

en: No folders found
nl_NL: Geen mappen gevonden

en: No folders have been created yet. Just click on the button above to create your first folder.
nl_NL: U hebt eigenlijk geen map gemaakt. Klik op de hoofdknop om uw eerste map te maken.

en: Folders
nl_NL: Mappen

en: No search results.
nl_NL: Geen zoek resultaten.

en: Successfully renamed folder to *{name}*
nl_NL: Succesvol de map hernoemd naar *{name}*

en: Successfully created *{name}*
nl_NL: Succesvol *{name}* gecreërd

en: Successfully deleted *{name}*
nl_NL: Succesvol *{name}* verwijderd

en: Successfully deleted *{count} folders*
nl_NL: Succesvol *{count} mappen* verwijderd

en: Rearrange *{name}* placement manually
nl_NL: Herorden *{name}* plaatsing handmatig

en: Successfully sorted the tree hierarchy
nl_NL: Succesvol de hiërarchische structuur gesorteerd

en: This is a shortcut of a media library file. Shortcuts doesn't need any physical storage *(0 kB)*. If you want to change the file itself, you must do this in the original file (for example replace media file through a plugin).
    Note also that the fields in the shortcuts can be different to the original file, for example "Title", "Description" or "Caption".
nl_NL: Dit is een shortcut van een Media Library map. Shortcuts hebben geen fysieke opslag nodig *(0kb)*. Als u de map zelf wilt aanpassen moet u dit doen in het originele bestand (bijvoorbeeld door mediamap met een plugin te vervangen). Merk ook op dat de velden in de shortcuts kunnen afwijken van het originele bestand, bijvoorbeeld "Titel", "Beschrijving" of "Bijschrift".

en: In the current view of uploads, filters are active. Please reset them and refresh the view.
nl_NL: In de huidige weergave van uploads zijn filters actief. Reset deze en ververs de weergave.

en: Order content by drag & drop
nl_NL: Orden inhoud door te slepen

en: Reset order
nl_NL: Reset volgorde

en: Last
nl_NL: Laatste

en: Deactivate automatic ordering
nl_NL: Deactiveer automatische rangschikking

en: Latest
nl_NL: Laatste

en: Reindex order
nl_NL: Volgorde opnieuw indexeren

en: Reset to last order
nl_NL: Reset naar de laatste volgorde

en: All files
nl_NL: Alle bestanden

en: Move {count} files
nl_NL: Verplaats {count} bestanden

en: Move one file
nl_NL: Verplaats één bestand

en: Copy {count} files
nl_NL: Kopieer {count} bestanden

en: Copy one file
nl_NL: Kopieer één bestand

en: Successfully moved {count} files
nl_NL: Succesvol {count} bestanden verplaatst

en: Successfully moved one file
nl_NL: Succesvol één bestand verplaatst

en: Successfully copied {count} files
nl_NL: Succesvol {count} bestanden gekopieerd

en: Successfully copied one file
nl_NL: Succesvol één bestand gekopieerd

en: Hold any key to create a shortcut
nl_NL: Houd een willekeurige toets vast om een shortcut aan te maken

en: Release key to move file
nl_NL: Toets loslaten om bestand te verplaatsen

en: Click this to create a new folder
nl_NL: Klik hier om een nieuwe map aan te maken

en: A folder can contain any file type and collection, but not galleries. If you want to create a subfolder, select a folder and click this button.
nl_NL: Een map kan elk type bestand en collecties bevatten, maar geen galerijen. Als u een submap wilt creëren selecteer dan eenvoudig een map uit de lijst en klik op deze knop.

en: Click this to create a new collection
nl_NL: Klik hier om een nieuwe collectie aan te maken

en: A collection cannot contain files. However, you can create additional collections and *galleries* there. This gallery is only a *gallery data folder*, i.e. they are not automatically visible on the website.
    
    You can create a *visual gallery* by using a shortcode in the Visual Editor on your pages/postings.
nl_NL: Een collectie kan geen bestanden bevatten, maar u kunt er andere collecties en *galerijen* maken. De bovengenoemde galerij is alleen een *galerij map*, dit betekend dat ze niet automatisch op uw front-end (uw website) komen. 
    
    U kunt een *visuele galerij* maken van deze *galerij-gegevensmap* via de Visual Editor op uw pagina/post.

en: Click this to create a *new gallery data folder*
nl_NL: Klik hier om een *nieuwe galerij-gegevensmap* aan te maken

en: A *gallery data folder* can only contain images. It is easier for you to distinguish where your visual galleries are located.
    
    You can also order the images into *a custom image order* per drag&drop.
nl_NL: Een *galerij-gegevensmap* kan alleen afbeeldingen bevatten. Het is makkelijker voor u om te onderscheiden waar uw visuele galerij is. 
    
    U kunt de afbeeldingen ordenen in *een aangepaste afbeelding volgorde* door te slepen.

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: General settings for the current logged in user.
nl_NL: Algemene instellingen voor de huidig ingelogde gebruiker.

en: Permissions
nl_NL: Toestemmingen

en: Reorder files in this folder
nl_NL: Herorden bestanden in deze map

en: Refresh
nl_NL: Verversen

en: Refreshes the current folder view.
nl_NL: Ververs de huidige mapweergave.

en: Rename
nl_NL: Hernoem

en: Rename the current selected folder.
nl_NL: Hernoem de huidig geslecteerde map.

en: Delete
nl_NL: Verwijder

en: Delete the current selected folder.
nl_NL: Verwijder de huidig geselecteerde map.

en: Delete the current selected folders.
nl_NL: Verwijder de huidig geselecteerde mappen.

en: Rearrange
nl_NL: Herordenen

en: Change the hierarchical order of the folders.
nl_NL: Wijzig de hiërarchische volgorde van de mappen.

en: Folder details
nl_NL: Map details

en: Select a folder and view more details about it.
nl_NL: Selecteer een map en bekijk er meer details over.

en: Product license not yet activated.
nl_NL: Product licentie nog niet geactiveerd.

en: Enter license
nl_NL: Licentie invoeren

en: Dismiss notice
nl_NL: Melding afwijzen

en: It looks like you have already used another plugin for folders in the media library.
nl_NL: Het lijkt erop dat je al een andere plugin hebt gebruikt voor mappen in de mediabibliotheek.

en: Start importing
nl_NL: Begin met importeren

en: Dismiss
nl_NL: Ontslag

en: Learn more
nl_NL: Meer informatie

en: You will be redirected to the external website of PRO version. Please confirm to continue!
nl_NL: U wordt doorverwezen naar de externe website van PRO versie, bevestig om door te gaan.

en: PRO Feature
nl_NL: PRO Functie

en: Thanks for using the free version of Real Media Library.
nl_NL: Bedankt voor het gebruik van de gratis versie van Real Media Library.

en: Get PRO!
nl_NL: Neem PRO!

en: I want to learn more!
nl_NL: Ik wil meer leren!

en: Get more organized with different types of folders: Collections and galleries help you to easily recognize where your image galleries are located.
nl_NL: Raak meer georganiseerd met verschillende map soorten: Collecties en galerijen zodat je makkelijk kunt onderscheiden waar uw afbeelding galerijen zijn.

en: Get your folder contents in order and arrange your files according to a criterion (e.g. name descending) or by drag & drop.
nl_NL: Raak meer georganiseerd binnen uw mapinhoud en orden uw bestanden opnieuw volgens criteria (zoals op aflopende naam) of door te slepen.

en: Organize the nodes within your folder tree according to a criterion (e.g. name descending) or by drag & drop.
nl_NL: Raak georganiseerd binnen uw mappenstructuur en orden uw knooppunten opnieuw volgens de criteria (zoals op aflopende naam) of door te slepen.

en: RealMediaLibrary:General
nl_NL: RealMediaLibrary:Algemeen

en: Load RML functionality in frontend
nl_NL: Laad RML functionaliteit in front-end

en: Reset the order of all galleries
nl_NL: Reset de volgorde van alle galerijen

en: Wipe all settings (folders, attachment relations)
nl_NL: Wis alle instellingen (mappen, bijlage gehecht)

en: Reset folder count cache
nl_NL: Reset mappen telling cache

en: Reset names, slugs and absolute pathes
nl_NL: Reset namen, slugs en absolute paden

en: Wipe attachment relations
nl_NL: Wis alle bijlage betrekkingen

en: Wipe all
nl_NL: Wis alles

en: Reset count
nl_NL: Reset telling

en: Activate this option if you are using a page builder like Divi Page Builder, WPBakery Page Builder or Elementor.
nl_NL: Activeer deze optie als u gebruik maakt van een paginabouwer zoals Divi Page Builder, WPBakery Page Builder of Elementor.

en: You can also reset an single folder in its folder details.
nl_NL: U kunt ook een enkele map resetten wanneer u door de map details navigeert.

en: All
nl_NL: Alle

en: Unorganized pictures
nl_NL: Ongeordende foto's
